Ta strona korzysta z cookies Akceptuję więcej

 
 
 
Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość (tj. zwrotu) w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki bez podania żadnej przyczyny (formularz).
Koszt zwrotu towaru pokrywany jest przez kupującego.

Mimo, że nie mają Państwo obowiązku informować nas o przyczynie zwrotu, będziemy wdzięczni, jeśli taka informacja zostanie do nas przekazana. Dbamy o to, by dostarczać na rynek produkty wysokiej jakości, a każda informacja o niezgodności towaru z opisem, który nabywamy od producentów będzie dla nas wskazówką pozwalającą polepszyć nasz asortyment.

Pragniemy także zaznaczyć, że zgodnie z wyżej wymienioną ustawą, prawo do zwrotu nie przysługuje Państwu w przypadku zakupów spersonalizowanych oraz przygotowanych według podanej przez Państwa specyfikacji (np. produkty szyte/cięte na miarę).

Jako konsumentom, przysługuje Państwo także prawo do zareklamowania wadliwego towaru.
 

PROCEDURA SKŁADANIA REKLAMACJI

Krok 1. Zgłoszenie telefoniczne lub e-mailowe

Zarówno w przypadku kontaktu telefonicznego jak i e-mailowego, konieczne będzie przez nas zweryfikowanie, którego zamówienia reklamacja dotyczy: w tym celu prosimy o podanie numeru zamówienia lub danych osobowych, na które zamówienie zostało złożone. Prosimy także o opisanie wady produktu, w przypadku kontaktu e-mailowego bardzo pomocne będą także zdjęcia.

Krok 2. Propozycja rozwiązania problemu

W zależności od powstałego problemu, zaproponujemy Państwu kroki, które możemy podjąć, aby go rozwiązać.

Krok 3. Wybór rozwiązania

Ostatnim etapem procesu składania reklamacji jest wybór dogodnego dla Ciebie rozwiązania. Informację o wybranej opcji możesz przekazać nam telefonicznie lub e-mailowo.


Reklamacje staramy się rozpatrywać jak najszybciej, zastrzegamy sobie jednak prawo do 14-dniowego okresu reklamacyjnego.  

Zwrotu produktów, także tych reklamowanych, prosimy dokonywać na adres 35-210 Rzeszów, Baczyńskiego 6, jako nadawcę oznaczając Dekortex24.
 
regulamin sklepu internetowegoDekortex24 polecany na Allegro
 
O nas
Informacje
Newsletter
Bądź zawsze na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera.
Otrzymuj informacje o nowościach, promocjach i wyprzedażach.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie informacji
drogą elektroniczną w celach marketingowych.
Wpisz ponownie e-mail aby się wypisać.
aktualizacja:  2015-06-03 14:02
 
projekt i realizacja: BigCom firanydekortex Dekortex24.pl